KURUMSAL

BAŞARI GRUP OTOMOTİV

Başarı Grup Otomotiv, 2500 m2 kapalı 1500 m2 açık alanı ve konusunda uzman personeli ile tüm araçların hasar onarımlarını gidermekte, orijinal yedek parça kullanarak periyodik bakımlarını yapmaktadır.

Araç sahiplerini, aile bireylerimizden biri olarak kabul ediyor, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışımız, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı önerilerimizle, sizlerin mutlu ve güvenli bir sürüş keyfi için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Her marka ve model aracınızın tamiratı hassasiyetle, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sigorta şirketleriyle işbirliği içinde yapılır. Hasarlı aracınızın, kasko ve trafik sigortasından, orijinal yedek parça ile kaporta ve boya işçilikleri yapılarak teknolojik cihazlarla tamiratı gerçekleştirilir.

Fırınlı oto boyama, robotlu kaporta lokal göçük tamiri, kaporta ve boyada mini onarımlar, rot balans ayarları dahil her ihtiyacınız işin uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim en önemli amacımızdır. Ekibimiz aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunmaktadır.

Doğruluk, dürüstlük ilkelerinden şaşmadan, saygılı ve kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha nice yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Başarı Grup Otomotiv

Bizi Yakından Tanıyın!

Vizyonumuz, müşterilerimizle güven zemini içerisinde gerçekleştirdiğimiz ilişkileri daha da büyüterek, geniş kitlelere ulaşmak Türkiye'nin lider, verimli ve yenilikçi markası haline gelmektir. Devamını oku ›

Başarı Grup Otomotiv, kendini sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, çağımızın modern servis hizmetleri anlayışıyla, gelişen ve değişen hizmet ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine maksimum hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Devamını oku ›

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir. Devamını oku ›

Başarı Grup Otomotiv olarak, çalışanlarımız ile birlikte hedef ve ilkelerimiz; Devamını oku ›